Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Soud 2.0 - Víceúčelový formulář

1 2 3 4 5 6 7 8



arciCZ

Hráč

32
15.12.2020 20:23

Podatel: Santino Kelly

Věc: Stížnost na nedostatečný čas pro výběrové řízení na pozici ředitele ZZS a RCN od Krajské rady.

Odůvodnění: Vážený soude, podávám tuto stížnost z tohož důvodu že se domnívám že na výběrové řízení na pozici ředitele ZZS a RCN není udáno vhodné časové rozmezí pro přihlášení se na tuto pozici. Už jen z tohož důvodu že se jedná o rozsáhlé odpovědné pozice si myslím že by se výběrové řízení mělo konat déle než 1den. Podle mého názoru alespoň 5dní. Následně to samé na pozici ředitele RCN by se výběrové řízení mělo konat déle než 2dny. Alespoň tedy 5dní taktéž.

Záměr: Zrušení aktuálního výběrového řízení na pozici ředitele RCN a ZZS. A ohlášení nového.

Přílohy: X

15.12.2020 22:37, naposledy upraveno 18.1.2021 21:09 uživatelem Crazy

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))


Adresát:
Thomas Hezky

Věc: Odpověď na podnět (Žádost o vymazání trestného rejstřík)


Vážený pane Hezky,

výmaz rejstříku trestů není doposud určen zákonem. Jsme si vědomi, že tuto možnost by občané vedoucí spořádaný život měli mít. Brzy sepíšeme vhodný zákon, dle kterého budete moci žádost podat. Prozatím žádosti označujeme jako n e p l a t n é.


Ing. Pavel Smith

Referent vrchního soudu

                                                   

17.12.2020 18:29

Vážený súd San Adndreas.

Volám sa Adam Treat a chcel by som si zmeniť svoje meno a priezvisko.

Bolo mi ohlásené že to mám skúsiť cez súd. Moje nové meno a priezvisko ktoré by som chcel je

Meno: Shaong

Priezvisko: Liee

Ďakujem za odpoveď.

acaBeNendohzoR

Hráč

69
18.12.2020 13:34

Podatel: Giuseppe Falco

Věc: zařazení pozemků vlastněných Palomino Holdings do katastru nemovitostí

Odůvodnění: Firma Palomino Holdings vlastní v Las Venturas několik objektů a přilehlých pozemků, proto žádáme o přesné stanovení hranic pozemků a jejich zapsání do centrálního katastru nemovitostí.

Záměr: vytyčení hranic pozemků a jejich zařazení do katastru

Scor

Hráč

63
21.12.2020 14:11, naposledy upraveno 21.12.2020 14:29 uživatelem Scor

Podatel: Rose Walker

Věc: Žádost o převzetí správy Leteckého klubu Red County


Odůvodnění:

Vážená rado Vrchního Soudu San Andreas,

žádám o převzetí správy Leteckého klubu Red County, z důvodu toho, že pan Joey Barnett (nynější správce leteckého klubu) nevěnuje svůj čas do správy tohoto klubu. Myslím si, že je zde mnoho zájemců o pilotní licenci, která však momentálně nemůže být udělena z důvodu neaktivity správce a instruktora klubu. Myslím si, že jsem vhodný kandidát na tuto pozici, protože mám mnoho času k vykonávání této aktivity a dobré znalosti zákonu o civilním letectví.

S pozdravem

Rose Walker


Záměr: Převzetí správy Leteckého klubu Red County

acaBeNendohzoR

Hráč

69
23.12.2020 16:56

Podatel: Giuseppe Falco

Věc: Dotaz ohledně odvádění daně z prodeje zbraní

Obsah: Vzhledem k tomu, že zákon o daních odkazuje na další zákony, které jsou ovšem komplikované a nepraktické, vzniká lehký zmatek. To, společně s absencí některých úřadů, značně komplikuje odvádění daní. Proto bych ocenil nějakou interní směrnici či návod jak postupovat při odvádění daní.

Záměr: Prosím o zaslání návodu obsahující postup a kontakty na odvádění daní spojených s provozem zbrojovky.

sandlerino

Hráč

39
25.12.2020 10:41, naposledy upraveno 25.12.2020 10:42 uživatelem sandlerino

Podatel: Joshua Blackburn

Věc: Prošetření výběrového řízení

Odůvodnění:

Vážený soude,

Velmi diskutabilním výběrovým řízením jsem byl vybrán na post ředitele Red County News. Dne 21. se mnou byl veden rozhovor, po kterém mne informovali, že budu následující den, 22. jmenován do funkce. To se bohužel do dne, kdy toto podávám, tudíž 25. nestalo.

Záměr: Chci dosáhnout jmenováním do funkce a prošetření velmi nerespektujícího a neuspořádaného jednání starostů obci Palomino Creek, Montgomery a Blueberry. 

 

28.12.2020 17:05, odstraněno 28.12.2020 17:59 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

nooman111

Hráč

2
30.12.2020 13:53, naposledy upraveno 30.12.2020 13:54 uživatelem nooman111

Podavateľ: Sergej Pataky

Vec: Dobrý deň Vrchná rada súdu San Andreas, týmto vás žiadam o zmenu Priezviska.

Odvôvodnenie: Takže, zmeniť priezvisko si chcem z prostého dôvodu. A to je ten že už nechcem nosiť otcove priezvisko ktorý sa roky neukázal a po 20 rokoch iba tak prišiel že čau. Nechcem aby nič so mnou bolo spojované s ním.

Rodné priezvisko: Pataky

Nové priezvisko: Wills

 

Záver: Takže vážený súd budem vám vďačný ak prijmete túto žiadosť, ale zmierim sa aj s tým ak nie.

Prajem pekný zvyšok dňa a s pozdravom Sergej Pataky. Dúfam že o niečo času už Wills. 🙂

30.12.2020 18:35, odstraněno 30.12.2020 18:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3 4 5 6 7 8


Powered by LeoSight IFS
LT~88